Пн-Пт: с 9:00 до 18:00

(044) 290-43-57

(044) 290-41-75

Про нас

Даний сайт створений для тих, хто не хоче втрачати дорогоцінний час, бігаючи по магазинах міста в пошуку необхідного. Тут Ви можете вибирати товари, порівнювати характеристики, оформити замовлення, не залишаючи крісла біля свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було максимально зручно зробити правильний вибір, і в мінімально короткі терміни отримати в своє розпорядження замовлений товар.


Що ж пропонує "Radiospektr"?

Ми пропонуємо Вашій увазі різні види портативної техніки, радіостанції різних типів і виробників, досмотровое обладнання передових виробників. Асортимент товарів постійно поповнюється і оновлюється, тому не забувайте про нас, заходите в гості, а ми будемо завжди намагатися радувати Вас новинками і приємним обслуговуванням.

 

Чому з "Radiospektr" вигідно співпрацювати?

  • "Radiospektr" не тільки продає обладнання, а й виробляє його гарантійне та післягарантійне обслуговування на базі власного сервісного центру
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви завжди можете отримати консультацію у закріпленого за Вами менеджера;
  • зручні форми оплати;
  • своєчасна доставка.

З чого почати?

На головній сторінці сайту з лівого боку Ви побачите каталог товарів - заходите і вибирайте потрібну категорію! У центральному вікні Вашій увазі відкриється зміст обраної групи товарів, звідки також можна перейти в підкатегорію, або ж безпосередньо в картку товару з більш детальним описом. За вподобаному товари ви можете задати нам питання в електронній формі, або по телефону. Найближчим часом ви отримаєте зворотний зв'язок від наших співробітників.


Як з нами зв'язатися?
Телефонуйте нам за телефонами:

(044) 290-43-57;

(044) 290-41-75;