Пн-Пт: с 9:00 до 18:00

(044) 290-43-57

(044) 290-41-75

Детектори вибухових, наркотичних і хімічних отруйних речовин, газів

В даному розділі інтернет магазину «Радіоспектр» представлені унікальні детектори слідів вибухових і наркотичних речовин, а також бойових і промислових отруйних хімічних речовин і газів, які в побуті іноді називають електронним носом.

За допомогою такого детектора можна провести експрес-контроль на наявність слідів на руках, документах і одязі при огляді людини, а так само на поверхнях і в повітрі приміщення.


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Дані детектори при обстеженні навколишнього простору дозволяють виявити пари і тверді в повітрі різних хімічних речовин, причому, якщо в забірний отвір приладу потрапить хоча б одна молекула речовини - то детектор спрацює і виведе на дисплей сигнал тривоги і результат аналізу (тип речовини) з дуже високою точностью. Вероятность помилкових спрацьовувань кращих на сьогоднішній день детекторів не перевищує одного відсотка.

На ринку існують досить великий асортимент різних детекторів, які розрізняються за принципом роботи. Найпоширенішим на сьогодні є спектрометрія іонної рухливості з фотонним, що не радіоактивним джерелом іонізації, тому що при використанні цього принципу роботи пристрою, немає необхідності в спеціальних ліцензіях на випуск і використання, при цьому детектори володіють достатньою точністю. Залежно від моделі та виробника детектори можуть бути багатофункціональними або вузькоспеціалізованими, спрямованими на виявлення одного типу хімічної речовини.

Детектори діляться на наступні підкласи:

 • Детектори, які дозволяють виявляти різні вибухові речовини військового і промислового застосування з: нітросполуками, наприклад: трінітротолулол, тринітрофенол, трінітроксілол і інші.
 • Нітраміни, наприклад: гексоген, октоген, тетрил та інші.
 • Ніторефіров, наприклад: нірогліцерін, пентаерітріттетранітрат (ТЕН) і інші.
 • А так же з неорганічних солей, таких як: амонію нітрат, амонію перхлорід і інші.

Повний список вибухових речовин, які здатний виявляти прилади залежить від моделі та цільового призначення.

Детектори наркотичних речовин здатний виявляти такі види наркотиків:

 • Опіати, такі як: героїн, метадон.
 • Психостимулятори, такі як: кокаїн, ефедрон, фенамін, первітин.
 • Летючі наркотично діючі речовини - різного роду інгалянти і гази.

При цьому треба розуміти, що якщо дана речовина було якісно герметично упаковано і на поверхні ні залишилося, жодної частки речовини - детектор не спрацює.

Повний список наркотичних речовин, які здатний виявляти прилади залежить від моделі та цільового призначення.

Детектори бойових отруйних газів:

 • нервово-паралітичної дії (їх також називають фосфорорганическими): зарин, зоман, ві-гази (VX);
 • шкірнонаривної дії: іприт, люїзит;
 • загально-отруйної дії: синильна кислота, хлорціан;
 • задушливої дії: фосген, дифосген; психо-хімічного дії: Бі-зет (BZ), ЛСД (діетиламід лізергінової кислоти);
 • дратівної дії: сі-ес (CS), адамсит, хлорацетофенон.

Сфера застосування детекторів вибухових та наркотичних речовин досить різноманітна. Наприклад, дане обладнання часто застосовується на митних та прикордонних контрольно-пропускних пунктах, при забезпеченні безпеки на повітряному транспорті в аеропортах. В органах державної безпеки, в тому числі для контролю за незаконним обігом наркотичних і вибухових речовин.

Всі детектори слідів вибухових і наркотичних речовин мають вбудовану самокалібрування, яка забезпечує точне виявлення та аналіз, в будь-яких умовах навколишнього середовища, без стороннього втручання, забезпечуючи, максимальну точність виявлення і простоту використання.

Наш магазин працює з офіційними постачальниками систем для виявлення та ідентифікації на на ринку України.