Пн-Пт: с 9:00 до 18:00

(044) 290-43-57

(044) 290-41-75

Металодетектори ручні

Металодетектори для проведення огляду вже давно стали одним з базових пристроїв на контрольних пунктах забезпечення безпеки. Основне завдання, яке дозволяють вирішувати пристрої даного класу - це виявлення заборонених для пронесення об'єктів, що містять в своєму складі різні метали.

Наприклад, це: зброя, телефони, диктофони, відеокамери та інші предмети.


Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Металодетектори для огляду діляться на ручні і арочні.

Арочные металлодетекторы, иногда называют проходными или стационарными, их монтируют в специально оборудованной зоне для досмотра. Основным преимуществом такого металлодетектора являются быстрота и массовость проверки. Человеку достаточно пройти через арку такого устройства, чтобы метеллодетектор мгновенно определил наличие или отсутствие металлических предметов на теле или в одежде.

Арочні металодетектори за рівнем чутливості можуть бути одно- і багато-зоновими.

Одно-зоновий детектор просто подає сигнал тривоги при ідентифікації забороненого небезпечного предмета через нього, а багато-зоновий ще й показує місце розташування металевого предмета, що значно спрощує і прискорює процедуру огляду.

Все металодетектори також можна розділити на дві групи - залежно від чутливості: загального призначення та особливо чутливі.

Металодетектори з високою чутливістю найчастіше використовують для запобігання розкрадань на видобувних і переробних підприємствах дорогоцінних металів або об'єктах особливого режиму з підвищеними вимогами до виявлення небезпечних предметів.

У місцях, де немає можливості, з якихось причин, стаціонарно встановити арочний металодетектор і / або немає необхідності в постійному контролі великих потоків людей, використовують ручні. Також часто на пропускних пунктах стаціонарний металлодететектор доповнюють ручним, тобто, якщо спрацьовує перший, то додатково персонал проводить огляд ручним, для точного виявлення розташування об'єкта.

Існують модифікації металодетекторів з додатковими можливостями, (опціями) розширюють можливість пунктів огляду, такими, як:

лічильник проходів, гамма детектор і інші.

А також c інтерфейсами підключення і додатковим програмним забезпеченням, що дозволяє ідентифікувати осіб, що проходять огляд, завантажувати їх індивідуальний профіль настройки в металодетектор, і збирати всю інформацію в базі даних на сервері. Для того, щоб правильно підібрати металодетектор, який потрібен для вирішення саме Ваших завдань, ми рекомендуємо звертатися за консультацією до наших фахівців ..

Області застосування доглядових металодетекторів досить різноманітна, їх використовують:

  • При проведенні огляду на масових заходах.
  • На прохідних різних підприємств, для запобігання виносу цінних металевих виробів.
  • В аеропортах, на вокзалах для протидії тероризму.
  • На митних пропускних пунктах для виявлення контрабанди.
  • У державних установах: міністерствах, консульствах.
  • А, останнім часом, завдяки невисокій ціні, навіть в навчальних закладах.

Одними з найкращих у світі за якістю і надійності є металодетектори італійської компанії CEIA. В даний час компанія займається випуском широкого модельного ряду стаціонарних, ручних, промислових металодетекторів які можна придбати у нас в інтернет-магазині.

Інтернет-магазин «радіоспектрі» пропонує Вам великий вибір різних металодетекторів та аксесуарів до них. Ми є офіційними партнерами CEIA на території України і пропонуємо повний комплекс послуг по обладнанню доглядових зон.