Пн-Пт: с 9:00 до 18:00

(044) 290-43-57

(044) 290-41-75

Оплата і доставка

Замовлена Вами в нашому магазині продукція перед доставкою буде ретельно перевірена, акуратно упакована і доставлена в найкоротші терміни, незалежно від пункту призначення.

  • Доставка по Києву (вартість доставки великогабаритних товарів обмовляється індивідуально). Якщо оплата замовлення була проведена за безготівковим розрахунком, Вам необхідно підготувати до приїзду кур'єра довіреність на отримання товару.
  • Доставка по Україні Доставка в будь-яке місто України здійснюється комерційними кур'єрськими службами (послуги перевізника оплачуються покупцем) на умовах 100% -ї передоплати. Ми пропонуємо Вам тільки найзручніші і оперативні види доставки, а саме:
    • Кур'єрська служба "Автолюкс». Адреса представництва в своєму місті і графік його роботи можна дізнатися на сайті компанії.
    • Поштова служба "Нова Пошта". Адреса представництва в своєму місті і графік його роботи можна дізнатися на сайті компанії.

При оплаті за безготівковим розрахунком

Вам необхідно вислати оригінал довіреності та копію свідоцтва платника рекомендованим листом, або зробити самовивіз замовленого товару за адресою: м.Київ, вул. Данила Щербаківського 45-а, 4-й поверх.